Väggspegel, 1800-tal

225038

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, valnöt med skuren dekor, 103x71 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius

Sprickor, stötskador, senare delvis löst bastycke

Speglar

Rum 10

Väggspegel, 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1104690
650
1104689
600
1104084
550
1103517
500
1101417
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.