Kandelabrar 1800-tal

225031

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, för fyra ljus vardera, förgyllda och polerade, höjd 44 cm

Bristningar, omarbetade

Belysning

Monter 30

Kandelabrar 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1104580
4 800
1104578
4 600
1104576
4 400
1103787
4 200
1102709

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.