Karta, Ortelius

225028

KARTA, ORTELIUS, Abraham, Fori ivlii accvrata descriptio...Italien och Europa, handolorerad gravyr, 1592 eller senare, 35x47 cm

Lagning, skador

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Fack 7

Karta, Ortelius

Budhistorik (4 bud)

1097351
1103648
1097351
1096786
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.