Hjalmar Linde oljemålning

225020

LINDE, Hjalmar (1867-1948): Sjölandskap, signerad H Linde, olja på duk, 70x100 cm

Smärre skador

Konst, Måleri

Rum 12

Hjalmar Linde oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1104612
1 600
1104611
1104608
1 400
1104607
1 300
1104522

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.