Oljemålning 1800-tal

225019

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets början, olja på duk, ca 50x76 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1104441
5 400
1102325
5 200
1102156
5 000
1101703
4 800
1100599
4 600

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.