Skrivbord engelsk stil

225014

SKRIVBORD med läderskiva, engelsk stil, på hjultrissor med lejontassar, höjd ca 75, 150x74 cm

Slitage, lådbottnar med skador, nyckel saknas

Rum 4

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (44 bud)
1104024
34 000
1104021
33 000
1104021
30 000
1104019
29 000
1104020
29 000

Slutpris SEK:
34 000
3 322 EUR, 3 886 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.