Pastoralt landskap oljemålning

225005

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Johan Le Ducq: Pastoralt landskap med figurer och kreatur, monogramsignerad ID, olja på pannå, 25,5x33 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (11 bud)
1104325
1104194
3 800
1104192
3 200
1103973
1 300
1103971

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.