Edith Martineau akvarell

225003

MARTINEAU, Edith (1842-1909): Sommarblommor, signerad och daterad Edith Martineau July 1880, akvarell, 28x18 cm

Konst, Måleri

Monter 30

Edith Martineau akvarell

Budhistorik (33 bud)
1103799
3 400
1103792
3 200
1103635
1103571
2 800
1103634
2 800

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.