Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

225002

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Skånelänga - Falsterbo, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, 70x90 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (18 bud)
1104622
4 600
1104621
4 400
1104613
4 200
1104620
1104613
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.