Anton Genberg oljemålning

225001

GENBERG, Anton (1862-1939): Motiv från Åreskutan, signerad A Genberg -04, olja på duk, 80x111 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1104113
20 000
1104131
20 000
1104113
19 500
1104130
19 000
1104113
18 500

Slutpris SEK:
20 000
1 954 EUR, 2 286 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.