Dockskåp med möbler och dockor

224989

DOCKSKÅP, furu, 1900-talets början, 6 inredda rum, 2 lådor undertill, inrett med diverse möbler och dockor i huvudsak 1900-talets första hälft, höjd 141, 73x39 cm

Skador

Ändringar/tillägg
Nyckar finns att uthämta i utlämningsdisken.

Leksaker

Rum 7

Budhistorik (61 bud)
1104668
17 500
1104666
17 000
1104663
16 500
1104662
16 000
1104662
13 500

Slutpris SEK:
17 500
1 710 EUR, 2 000 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.