Oidentifierad konstnär oljemålning

224986

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Caritas Romana (Cimon och Pero), olja på duk, 100x75 cm

Dubblerad, retuscher, dukmärken

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (12 bud)
1117723
5 200
1117103
5 000
1117102
4 800
1117100
4 400
1117098

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.