Snusflaska jade Kina

224984

SNUSFLASKA, jade, Kina, troligen 1900-tal, höjd 6 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 30

Snusflaska jade Kina

Budhistorik (34 bud)
1104495
7 200
1104508
7 000
1104495
6 800
1104498
6 600
1104495
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.