John-Erik Franzén färglitografi

224982

FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): Outlaw Chopper, Perris California, färglitografi, 2000, signerad och numrerad JEF 174/250, 47x55 cm

Budhistorik (21 bud)
1104255
1103749
1103749
1 800
1102966
1 700
1102966

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.