Bror Börjesson oljemålning

224972

BÖRJESSON, Bror (1903-87): Porträtt föreställande Agnes Estelle Tamm, monogramsignerad och daterad 1936, olja på pannå, 81x64 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Bror Börjesson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1104069
1 400
1104310
1 300
1104069
1096421

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.