Ljusstakar empire

224967

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, höjd 24 cm

Bristningar och lagningar

Belysning, Ljusstakar

Monter 31

Ljusstakar empire

Budhistorik (35 bud)
1104273
9 400
1104272
9 200
1104272
8 800
1104252
8 600
1104252
8 400

Slutpris SEK:
9 400
918 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.