Ljusstake 1800-tal empire

224961

LJUSSTAKE, 18/1900-tal, empirestil, omgjord till bordslampa, förgylld, total höjd med skärm 53 cm

Omarbetad till bordslampa

Belysning, Ljusstakar

Monter 30

Ljusstake 1800-tal empire

Budhistorik (27 bud)
1104674
7 200
1104684
7 200
1104674
7 000
1104678
6 800
1104674
6 200

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.