Gustav Rudberg litografier

224959

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, ex 210, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm

Gulnader

Rum 7

Gustav Rudberg litografier

Budhistorik (12 bud)
1103685
2 400
1103695
1103685
1 900
1103694
1 800
1103685

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.