Oidentifierad konstnär färglitografi

224953

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets andra hälft, figurkomposition, signerad och numrerad 2/260 ? Olsson, färglitografi, 57x75 cm

Mindre ytskador

Fack 9

Budhistorik (3 bud)

1106634
450
1102542
1102542

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.