Fotogenlampa

224950

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, Texa Sävedalen, stomme i mässing, kupa i glas, höjd 58 cm

Lagning

Belysning, Bordslampor

Rum 11

Fotogenlampa

Budhistorik (18 bud)
1106747
1 900
1107430
1 800
1106747
1 700
1107424
1 600
1106747

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.