Edvin Ollers akvarell

224949

OLLERS, Edvin (1888-1959): Gullholmen, signerad ooh daterad Edvin Ollers 1927, akvarell, 33x46 cm

Mindre färgskada samt gulnad

Konst, Måleri

Fack 1

Edvin Ollers akvarell

Budhistorik (10 bud)
1105875
750
1105779
700
1105779
650
1105632
600
1105778
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.