Erland Cullberg färglitografi

224948

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, 75/110, färglitografi, 66x47 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Erland Cullberg färglitografi

Budhistorik (14 bud)
1107042
900
1106992
850
1106473
1106991
1106473
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.