Sven X:et Erixson akvarell

224946

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Telefonstolpar, signerad och daterad Sven Erixson, akvarell, 30x38 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Sven X:et Erixson akvarell

Budhistorik (2 bud)

1106791
5 000
1098649
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.