Oskar Bergman akvarelll

224943

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Fjällandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1913, akvarell, 25x31 cm

Konst, Måleri

Monter 6

Oskar Bergman akvarelll
Budhistorik (12 bud)
1104917
1 900
1105674
1 800
1104917
1 700
1105673
1 600
1104917

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.