Oskar Bergman etsning

224941

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Björkbacke, signerad Oskar Bergman, etsning, 15,5x22,5 cm

Gulnad

Fack 5

Oskar Bergman etsning

Budhistorik (1 bud)

1106480
2014-01-20 10:57:39

2014-01-20 kl 13:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.