Modellbilar Tekno

224937

MODELLBILAR, Tekno, 1940/50-tal, delvis i originalförpackning, bestående av: 5 lastbilar varav 4 med släp, taxi

Dekordelar saknas, diverse skador

Leksaker

Monter 7

Modellbilar Tekno

Budhistorik (15 bud)
1107466
1 600
1106467
1106467
1 400
1102837
1 300
1102837

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.