Anders Monsen Askevold oljemålning

224929

ASKEVOLD, Anders Monsen (Norge 1834-1900): Sommarlandskap, signerad och daterad A Askevold 1887, olja på duk, 52x68 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
1106699
8 000
1106697
7 000
1106315
6 000
1106305
1106304
3 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.