Fällbord

224928

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva fanérad i masurbjörk, svarvad tredelad delvis svärtad pelarfot, höjd 73, 88x88 cm

Skivan något skev, smärre fanerskador, lagningar

Rum 14

Fällbord

Budhistorik (4 bud)

1102237
1102236
700
1102235
500
1098390

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.