Oidentifierad konstnär

224926

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Porträtt av kvinna, otydligt signerad, daterad 92, olja på duk, ca 37x29 cm

Krackeleringar, duk något ojämn

Konst, Måleri

Rum 2

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (27 bud)
1103008
1103011
1103008
1 900
1103010
1 800
1103008
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.