Erik Gunnarsson Hallström oljemålning

224925

HALLSTRÖM , Erik Gunnarsson (1905-?): Skogsdunge, monogram signerad EGH. olja på pannå, 41x61 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

1106783
2014-01-20 15:02:54

2014-01-20 kl 15:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.