Oidentifierad konstnär

224923

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vy med å, akvarell, monogramsignerad och daterad GS 1916, ca 21x29 cm

Konst, Måleri

Monter 29

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (19 bud)
1103081
1103080
1103078
950
1103073
900
1103077
900

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.