Gunnar Hallström oljemålning

224921

HALLSTRÖM, Gunnar (1875-1943): Valborg, Björkö, monogramsignerad, olja på duk, rammått ca 69x110, dukmått 52x93 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Kundcenter

Gunnar Hallström oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1112773
20 000
1112767
19 000
1112763
18 500
1112758
16 000
1112756
10 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.