Oidentifierad konstnär 1800-tal

224919

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, figurscen, olja på duk, ca 34x25 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (18 bud)
1103179
1103177
1103176
1103175
950
1103169
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.