Orientmatta Chodor

224917

ORIENTMATTA, Chodor, ca 256x187 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 4

Orientmatta Chodor

Budhistorik (7 bud)
1102738
10 000
1099312
6 000
1097460
5 000
1096180
1095382

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.