Akvareller Indien

224895

AKVARELLER, 2 st, Indien, 1900-talets första hälft, 15x8 resp 20x9 cm

Konst, Måleri, Orientaliskt, Konst

Monter 28

Akvareller Indien

Budhistorik

2014-01-17 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.