Bord 1800-talets första hälft

224880

BORD, med klaffar, 1800-talets första hälft, fanérat i mahogny, dekor av inläggningar, nyckelbussningar i ben, höjd 76, 150x74 cm

Fanérlagning, smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 4

Bord 1800-talets första hälft

Budhistorik (4 bud)

1097881
1095639
1094936
1094935
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.