Bertil Öhlund oljemålning

224878

ÖHLUND, Bertil (1923-2003): "Junon", signerad och daterad Bertil Öhlund -64, olja på duk, 78x92 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Bertil Öhlund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1100208
1102933
1100208
1099173
500
1094765

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.