Gbr Heubach pojkdocka

224866

GEBRÜDER HEUBACH BISKVI POJKDOCKA, omkring 1910-tal, huvud märkt "8/0, Heubach, 7602, Germany", "intaglio eyes", stängd mun, modellerat hår, femdelad babykropp i massa, längd 20 cm

Kroppen med smärre lagningar

Leksaker

Monter 22

Gbr Heubach pojkdocka

Budhistorik (2 bud)

1114201
600
1111547

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.