Kestner babydocka

224864

JD KESTNER BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märkt "J.D.K, made in Germany, 31", insatta blå blundögon, femdelad babykropp i massa, längd 30 cm

Ögonlock och kropp med slitage

Leksaker

Monter 22

Kestner babydocka

Budhistorik (6 bud)
1113919
1113918
900
1113912
700
1113910
500
1113513

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.