Kämmer & Reinhardt babydocka

224863

KÄMMER & REINHARDT BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 126, 26", insatta bruna blundögon i glas, blond syntetperuk, femdelad babykropp i massa, längd 26 cm

Ögonlock och kropp med smärre slitage

Leksaker

Monter 22

Kämmer & Reinhardt babydocka

Budhistorik (3 bud)

1114218
700
1114204
600
1114151

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.