Dalahästar

224861

DALAHÄSTAR, 3 st, bemålade, 1900-tal, höjd 13-15 cm

Smärre skador

Allmoge, Diverse

Monter 28

Dalahästar

Budhistorik (3 bud)

1100516
1097326
1095812

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.