Buddha

224855

BUDDHA, 18/1900-tal, förgyllt trä, Thailand, höjd ca 46 cm

Orientaliskt, Skulptur

Rum 3

Buddha

Budhistorik (20 bud)
1102503
1 400
1102459
1 300
1102448
1102333
1102313

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.