Erland Cullberg oljemålning

224848

CULLBERG, Erland (1931-2012): Komposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 45x57 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 1

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (57 bud)
1103323
12 000
1103321
11 500
1103283
11 000
1103320
11 000
1103283
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.