Bo E Lundqvist collage/blandteknik

224834

LUNDQVIST, Bo E. (född 1934): Vinterminnen, signerad och daterad Bo E. Lundqvist 90, collage/blandteknik, 99x68 cm

Glasskada

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (15 bud)
1102134
1102128
1096266
1102119
950
1096266
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.