Nils Olsson oljemålning

224831

OLSSON, Nils (född 1892): Landskapsvy, signerad och daterad Nils Olsson 1925, olja på duk, 64x97 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Nils Olsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1102188
600
1102178
550
1102142
500
1102121
450
1098642

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.