Soffa 1800-tal

224830

SOFFA, 1800-tal, Karl-Johan, utdragbar, björk, detaljer i svärtad trä, höjd ca 100, 135x70 cm

Slitage, fanérskador, senare klädsel med slitage

Rum 11

Soffa 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1102238
1101981
1100793
500
1100792
450
1100527

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.