Rullklaffsekretär 1800-tal

224829

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, empire, björk, dragjalusi, bakom varande lådinredning, detaljer i svärtat trä, lönfack, höjd ca 120, ca 103x53 cm

Lås saknas, enstaka knoppar saknas, slitage, fanérskador, delar saknas, kompletteringar

Ändringar/tillägg
Lös list medföljer, nyckel finns att avhämta vid Utlämingen

Rum 5

Rullklaffsekretär 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
1102207
5 400
1101465
5 200
1101872
5 200
1101465
4 600
1101673
4 400

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.