Alain Soucasse färgcarborundum

224827

SOUCASSE, Alain (född 1951): Komposition, signerad och daterad-96, 36/50, färgcarborundum, ca 24x18 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (5 bud)
1101968
500
1099362
450
1099207
1097197
1096866

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.