Sven X:et Erixson färglitografi

224825

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970) (2): Vy genom ett fönster, Komposition, signerade och daterade X-ex 158/180 respektive Sven Erixson 17/175, färglitografier, ca 27x37 respektive 40x47 cm

En med dedikation

Konst, Måleri

Fack 1

Budhistorik (9 bud)
1101443
700
1101908
650
1101443
600
1101905
550
1101443
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.