Annica Waara akvarell

224824

WAARA, Annica (samtida): Fjällmotiv, signerad och daterad W-02, akvarell, 31,5x23 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Annica Waara akvarell

Budhistorik (2 bud)

1102079
1095357

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.